Umów się na wizytę Tel. 32 226 62 36
Poradnia Mikołów, ul. Pszczyńska 12

W naszej poradni pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem. W skład zespołu wchodzą onkolodzy, radiolodzy oraz interniści. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w wielu placówkach prywatnych i publicznych.

MLek. Med. Marek Karel

Specjalista chorób wewnętrznych z trzydziestoletnim doświadczeniem. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Uczestniczył w szkoleniu International Ultrasound Seminar organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Ultrasonografii Sutka. Na terenie poradni zajmuje się przeprowadzaniem badań USG.

ADr n. med. Agnieszka Boratyn-Nowicka

Specjalistka w dziedzinie onkologii klinicznej. Posiada bogate doświadczenie oraz obszerną wiedzę; pełniła funkcję konsultanta Zespołu Narządowego Raka Piersi w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach oraz funkcję ordynatora oddziału Onkologii Klinicznej i Doświadczalnej na terenie Instytutu.

MLek. med. Monika Szulc

Specjalistka w dziedzinie onkologii i chorób wewnętrznych. Udziela porad naszym pacjentom oraz wykonuje badania USG.

ZDr n. med Zuzanna Dobrosz i Dr n.med Piotr Paleń

Specjaliści patomorfolodzy. Pracownicy Zakładu Patomorfologii i Diagnostyki Molekularnej Wydziału Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na terenie poradni wykonują i oceniają biopsję cienkoigłową stosowaną w diagnostyce chorób nowotworowych.

MDr n. med. Magdalena Lasek-Kryj

Specjalistka z zakresu radiologii z dwudziestoletnim stażem pracy w Instytucie Onkologii w Gliwicach. W poradni chorób piersi zajmuje się opisywaniem badań mammograficznych.

GLek. med. Grzegorz Jakus

Specjalista z dziedziny radiologii, diagnostyki obrazowej oraz onkologii. Zajmuje się również radioterapią onkologiczną. W poradni chorób piersi wykonuje opisy badań mammograficznych. Jest byłym pracownikiem Instytutu Onkologii w Gliwicach.

EDr n. med. Elżbieta Bachowska

Doświadczony endokrynolog. Od 20 lat zajmuje się leczeniem chorób tarczycy.